مرتبط با: آلتیمیت فروم آموزش شناسایی کد های مخرب در قالب یا پلاگین

  سلام و درود دوستان

  برای استفاده از قالب ها و افزونه ها چه نال شده از فروم ها و چه سایت های دیگر مثل ژاکت و راست چین که همه دیکد شده هست از کجا و چطور کد های مخربش و یا بک لینک هاشو تشخیص بدیم و شناسایی کنیم؟

  اگر آموزش خوبی هم میشناسید لطفا معرفی کنید؟

  باتشکر فراوان

  sinawebjo کاربر فعال سوال شده در 1400/10/23 در امنیت وردپرس.
  افزودن نظر

   سلام. شما میتونید از سایت  Virustotal.com استفاده کنید.  این سایت از اسکنر ویروس کش هایی مثل شرکت Abusix و alphaMountain.ai و Avira و CyberCrime و Dr.Web و ESET و Google Safebrowsing و Kaspersky   و Malwared و SecureBrain و Trustwave و Webroot و Yandex Safebrowsing و Virusdie External Site Scan  و خیلی از شرکت های دیگه امنیتی (حدود 90 شرکت امنیتی معروف) استفاده میکنه.

   > ویروس کش ها فایل های فشرده (rar – zip و…) که دارای رمز باشند رو نمیتونن اسکن کنن: فایل های پلاگین یاب بدون رمز ارائه میشن.

   > فایل هایی که کد میشن (مثل فروشگاه های فروش افزونه و قالب) رو نمیتونن درست بررسی کنن. فایل های پلاگین یاب بدون کد گذاری ارائه میشن. سایت هایی که اسم بردید رو معمولا به دلیل کدگذاری نمیشه کد هاش رو تشخیص داد.

   بررسی کد ها بدون استفاده از ابزار هایی مثل این سایت نیاز به دانش برنامه نویسی PHP داره.


   پ ن : سایت Virustotal.com  بالای 99 درصد درست و بدون خطا کار میکنه.

   پ ن : ممکنه یکی دوتا از 90 سرویسی که  سایت Virustotal.com  استفاده میکنه به دلیل حساسیت بالا روی کد ها اشتباها فایل رو مشکوک به کد مخرب اعلام کنه که خیلی احتمالش کمه.

    

   وردپرس کار پاسخ داده شده در 1400/10/23.
   افزودن نظر

   پاسخ شما

   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید