مرتبط با: بهترین راه برای چند زبانه کردن سایت وردپرسی

  سلام دوستان بهترین راه برای چند زبانه کردن سایت چیه؟

  اگر بخواییم هر زبان ساب دامین اختصاصی داشته باشه چطور؟

  برای سایت های فروشگاهی هم تفاوت خاصی میکنه یا نه؟

  sinawebjo کاربر فعال سوال شده در 1400/11/28 در وردپرس - کلی.
  افزودن نظر

   خب براتون نوشتم توی ساده ترین روش میتونید از افزونه استفاده کنید. منظورم برای سایت هایی بود که میخوان ترجمه ماشینی داشته باشن. با افزونه جند زبانه وردپرس wmpl میشه یه کاری کرد که ترجمه های جدید توی ساختار سابدومین (مثل en .wpsoal .ir) یا حتی توی یه دامنه جدید (مثل wpsoal .us) باز بشن. برای راهنمایی میتونید از صفحه سازنده اصلی این افزونه استفاده کنید:

   مشاهده ساخت زبان سایت در سابدامنه یا دامنه مجزا

    


    

   این که برای ساخت زبان های دیگه نیاز به دیتابیش مجزا باشه تنها در صورتیه که بخواید برای زبان های دوم و سوم و الی آخر یک ساب دومین جدید ایجاد کنید. و روی هر کدوم از اون ساب دومین ها یک سایت جدید که مختص اون زبان باشه رو راه اندازی کنید. یعنی اگه سایت شما 2 زبانه باشه باید یک سایت فارسی برای دامنه اصلی مثلا: wpsoal .ir و یک سایت انگلیسی برای زیردامنه en .wpsoal .ir درست کرد. اینجوری 2 سایت مجزا حساب میشن و حتی میشه یکیش رو وردپرس و اونیکی رو با هر مدل دیگه درست کرد.

    


    

   قیمت ایجاد یک سایت برای زبان جدید برای هر زبان توسط هر طراحی فرق داره. ممکنه یکی بخواد برای هر سایت با 10 صفحه 500 هزار تومن بگیره یکی بخواد 20 میلیون تومن بگیره و عرف خاصی برای این کار وجود نداره.

   وردپرس کار پاسخ داده شده در 1400/11/30.
   افزودن نظر

   پاسخ شما

   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید