مرتبط با: آیا انتخاب هاست و سرور در تعداد بازدید های سایت تاثیر دارپد؟

  سلام. من میخوام هاست سایت رو تغییر بدم. الان سوالی که برام پیش اومده اینه که تعداد ورودی های سایت از گوگل نسبت به مکان هاست مهمه؟

  یعنی من اگه بخوام از کشور های عربی بازدید کننده بیشتری داشته باشم باید هاست رو تو امارات یا کشور های عربی دیگه خریداری کنم؟

  naser_r تازه وارد سوال شده در 1402/04/14 در سئو وردپرس.
  افزودن نظر

   سوال خوبی مطرح کردید. در واقع، مکان هاست (مکان فیزیکی سرورها که وب‌سایت شما در آنها قرار دارد) می‌تواند تأثیری بر روی سرعت بارگیری وب‌سایت داشته باشد و در نتیجه بر تجربه کاربری و رتبه‌بندی در موتورهای جستجو تأثیر بگذارد. اما این تأثیرات اغلب در صورتی که وب‌سایت شما ترافیک بسیار زیادی داشته باشد یا از سرورهای پرتوان استفاده کند، قابل توجهتر می‌شود.

   اگر می‌خواهید بازدیدکنندگان از کشورهای عربی بیشتری داشته باشید، ممکن است مکان هاستی که در نزدیکی این منطقه قرار دارد، موجب بهبود سرعت بارگیری برای آن منطقه شود. اما نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید این است که گوگل و سایر موتورهای جستجو همچنان بر اساس محتوا، کیفیت و ساختار وب‌سایت شما رتبه‌بندی می‌کنند و مکان هاست فقط یک عامل از عوامل مختلف است.

   بهترین راه برای بهبود رتبه‌بندی و جذب ترافیک از کشورهای عربی، ارتقاء کیفیت محتوا، بهینه‌سازی وب‌سایت برای سرعت بارگیری بهینه و تجربه کاربری بهتر است. همچنین، از ابزارهایی مانند Google Search Console برای مانیتورینگ و بهبود رتبه‌بندی در نتایج جستجو استفاده کنید.

   در نهایت، انتخاب مکان هاست نیازمند توازن بین عوامل مختلف است و باید با توجه به نیازها و منابع موجود خودتان تصمیم گیری کنید.

   تازه وارد پاسخ داده شده در 1402/05/18.
   افزودن نظر

   پاسخ شما

   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید