مرتبط با: افزونه فرم تماس

افزونه‌هایی که در ایجاد فرم‌ها و صفحات تماس با مشتری مفید هستند چیست؟

پرسشگر کاربر فعال سوال شده در 1402/05/17 در افزونه وردپرس.
افزودن نظر

برای ایجاد فرم‌ها و صفحات تماس با مشتری در وب‌سایت خود، می‌توانید از افزونه‌ها و ابزارهای مختلفی استفاده کنید که به شما کمک می‌کنند تا فرآیند تعامل با مشتریان را بهبود بخشید. در زیر تعدادی از افزونه‌های مفید برای این منظور آورده شده است:

1. **Contact Form 7**: یکی از محبوب‌ترین افزونه‌ها برای ایجاد فرم‌های تماس با مشتری است. این افزونه امکان ایجاد فرم‌های سفارشی با انواع فیلدها و امکانات مختلف را فراهم می‌کند.

2. **WPForms**: این افزونه به شما اجازه می‌دهد فرم‌های زیبا و پویا را با کمک ابزارهای درگ‌آند‌دراپ ایجاد کنید. همچنین از امکاناتی مانند ایجاد فرم‌های تماس با مشتری، نظرسنجی‌ها، فرم‌های ثبت‌نام و… پشتیبانی می‌کند.

3. **Gravity Forms**: این افزونه نیز امکان ایجاد فرم‌های پیچیده و سفارشی را فراهم می‌کند. به علاوه، امکانات پیشرفته‌تری نظیر اتصال به خدمات پرداخت آنلاین و ایجاد فرآیندهای پیچیده‌تر را نیز داراست.

4. **Ninja Forms**: این افزونه امکان ایجاد فرم‌های سفارشی با انواع فیلدها را فراهم می‌کند. همچنین از افزونه‌های افزایشی برای افزودن امکانات اضافی به فرم‌ها پشتیبانی می‌کند.

5. **Contact Form by WPForms**: یک نسخه سبک‌تر و رایگان از WPForms است که امکان ایجاد فرم‌های تماس با مشتری و ایمیل‌های خودکار را فراهم می‌کند.

6. **Formidable Forms**: این افزونه امکان ایجاد فرم‌های پیچیده و پویا را با انواع امکانات اضافی مانند تنظیمات پس از ارسال فرم، نمودارها، جداول داده و غیره داراست.

7. **Caldera Forms**: یک افزونه سازگار با رابط‌های کاربری پویا که به شما کمک می‌کند فرم‌های تعاملی و جذاب ایجاد کنید.

8. **HubSpot All-In-One Marketing**: این افزونه به شما امکان ایجاد فرم‌های تماس با مشتری، تجزیه و تحلیل تعامل با مشتریان و مدیریت ارتباط با مشتریان را ارائه می‌دهد.

9. **LiveChat**: افزونه‌ای که به وب‌سایت شما یک پنل گفتگو در زمان واقعی اضافه می‌کند تا با مشتریان در موقعیت‌های فوری در ارتباط باشید.

10. **Tawk.to Live Chat**: یک ابزار مشابه LiveChat برای برقراری ارتباط در زمان واقعی با مشتریان وب‌سایتتان.

هر کدام از این افزونه‌ها و ابزارها ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصر به فردی دارند، بنابراین قبل از انتخاب، بهتر است نیازهای وب‌سایت و کسب و کار خود را بررسی کرده و افزونه‌ای را انتخاب کنید که بهترین تطابق را داشته باشد.

تازه وارد پاسخ داده شده در 1402/05/18.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید