مرتبط با: بهترین صفحه ساز وردپرسی

سلام به نظر شما بهترین صفحه ساز وردپرس کدام از صفحه ساز ها است؟

اگر دقت کنید اکثر قالب های معروف و قدیمی از صفحه ساز ویژوال کامپوزر ساخته شده اند به نظرتون برتری داره و یا فقط صرفا چون جز قدیمیتر ها بوده اینگونه است؟

کدام صفحه ساز به نظرتون سبکتر هست؟

قالب خودمون رو با صفحه ساز طراحی کنیم بهتره یا یک قالب رو کدنویسی کنیم و کدهاشو برای خودمون بهینه و شخصی سازی بکنیم؟

sinawebjo کاربر فعال سوال شده در 1400/10/17 در افزونه وردپرس.
افزودن نظر
بهترین پاسخ

سلام

بهترین صفحه ساز ها قبل از المنتور ویژوال کامپوزر (و بیکری) | دیوی | بیور بیلدر بودن

ولی با اومدن المنتور تو سال 2017 دیگه همه  رفتن به سمت طراحی با المنتور. چون صفحه های ساخته شده با ویژوال کامپوزر رو نمیشه توی المنتور استفاده کرد خیلیا از ای صفحه ساز هنوز استفاده میکنن. و الا دیگه سایت های جدید رو سعی میکنن با المنتور طراحی کنن.

درباره المنتور هم باید بگیم که المنتور رو قالب ساز هم میگن. یعنی علاوه بر ساخت صفحه میشه قالب رو هم باهاش شخصی سازی کرد و علت اصلی محبوب شدنش هم اینه. تو یه نظر سنجی مشخص شده که 70 درصد کسایی که جدیدا از وردپرس استفاده کردن استفاده از افزونه المنتور بوده.


استفاده افز ویژوال کامپوزر صرفا به دلیل قدیمی بودنش و استفاده خیلی از کاربران قدیمی از این افزونه هست و یه جورایی از روی ناچاریه. البته خیلیا هم این صفحه ساز رو ترجیح میدن ولی تعداشون نسبت به المنتور میشه گفت 1 به 10 میشه


صفحه ساز ها همشون سنگین هستن.

بهتره اگه از المنتور پرو استفاده میشه کنار قالب Hello نصب بشه. اینجوری سایت سبک میشه.

قالب ها هم به نوبه خودشون سنگین هستن.


بسته به مهارت شما داره که چقدر میتونید کد نویسی کنید. با این حال استفاده از صفحه ساز برای ساخت ساید معقول تر به نظر میاد تا طراحی یک قالب که زمان زیادی رو میگیره. اگه طراحی سایت با صفحه ساز ها اصولی باشه سایت زیاد سنگین نمیشه و میشه تا حد زیادی بهینه در اورد.

وردپرس کار پاسخ داده شده در 1400/10/17.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید