مرتبط با: در خصوص سئو و کلمه تماس بگیرید

  سلام درود 

  متوجه این موضوع شدم به دلیل نداشتن قیمت محصولات در سایت و قرار گرفتن کلمه تماس بگیرید  بجای قیمت متاسفانه قالب اومده تمام کلمات تماس بگیرید از تگ  bold استفاده کرده و این امر باعث شده تمام زوم صفحه اصلی بره روی این کلمه قالب وودمارت هست و فعالیت سایت من در زمینه فروش یو پی اس هست که لینک برای مشاهده قرار دادم 

   

  ممنون میشم راهنمایی کنید که چطور این مسئله حل کنم 

  sepehr کاربر فعال سوال شده در 1401/02/29 در سئو وردپرس.
  افزودن نظر

   برای بهینه‌سازی سئو در وردپرس و حل مشکل قرار گرفتن تمام کلمات به صورت bold و فوکوس زوم صفحه روی آنها، می‌توانید به روش‌های زیر توجه کنید:

   1. از ساختار مناسب عناوین استفاده کنید: به جای استفاده از تگ bold برای کلمات “تماس بگیرید”، از تگ‌های عنوان (h1, h2 و غیره) برای این عناوین استفاده کنید تا ساختار مناسبی برای صفحه فراهم آید.

   2. بهینه‌سازی متن‌ها: از دیگر تگ‌ها و ویژگی‌های CSS مانند تگ strong یا italic برای تاکید برخی کلمات استفاده کنید و برای کلمات “تماس بگیرید” از تگ‌های متنی عادی استفاده کنید.

   3. ایجاد ساختار مناسب برای قیمت محصولات: برای نمایش قیمت محصولات به صورت درست و بهینه، از افزونه‌ها و قالب‌های وردپرسی مناسب استفاده کنید که امکان نمایش قیمت‌ها و اطلاعات مرتبط را به صورت بهینه فراهم کنند.

   با انجام این مراحل، مشکل از بین می‌رود و صفحه خدمات و محصولات شما به شکل بهینه‌تری نمایش داده می‌شود که به سئو سایت شما کمک می‌کند و تجربه کاربری بهتری را فراهم می‌کند.

   تازه وارد پاسخ داده شده در 1402/05/02.
   افزودن نظر

   پاسخ شما

   برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید