افزونه فرم تماس

  افزونه‌هایی که در ایجاد فرم‌ها و صفحات تماس با مشتری مفید هستند چیست؟

  کاربر فعال سوال شده در 1402/05/17 در افزونه وردپرس.
  افزودن نظر
  2 پاسخ(ها)

   برای ایجاد فرم‌ها و صفحات تماس با مشتری در وب‌سایت خود، می‌توانید از افزونه‌ها و ابزارهای مختلفی استفاده کنید که به شما کمک می‌کنند تا فرآیند تعامل با مشتریان را بهبود بخشید. در زیر تعدادی از افزونه‌های مفید برای این منظور آورده شده است:

   1. **Contact Form 7**: یکی از محبوب‌ترین افزونه‌ها برای ایجاد فرم‌های تماس با مشتری است. این افزونه امکان ایجاد فرم‌های سفارشی با انواع فیلدها و امکانات مختلف را فراهم می‌کند.

   2. **WPForms**: این افزونه به شما اجازه می‌دهد فرم‌های زیبا و پویا را با کمک ابزارهای درگ‌آند‌دراپ ایجاد کنید. همچنین از امکاناتی مانند ایجاد فرم‌های تماس با مشتری، نظرسنجی‌ها، فرم‌های ثبت‌نام و… پشتیبانی می‌کند.

   3. **Gravity Forms**: این افزونه نیز امکان ایجاد فرم‌های پیچیده و سفارشی را فراهم می‌کند. به علاوه، امکانات پیشرفته‌تری نظیر اتصال به خدمات پرداخت آنلاین و ایجاد فرآیندهای پیچیده‌تر را نیز داراست.

   4. **Ninja Forms**: این افزونه امکان ایجاد فرم‌های سفارشی با انواع فیلدها را فراهم می‌کند. همچنین از افزونه‌های افزایشی برای افزودن امکانات اضافی به فرم‌ها پشتیبانی می‌کند.

   5. **Contact Form by WPForms**: یک نسخه سبک‌تر و رایگان از WPForms است که امکان ایجاد فرم‌های تماس با مشتری و ایمیل‌های خودکار را فراهم می‌کند.

   6. **Formidable Forms**: این افزونه امکان ایجاد فرم‌های پیچیده و پویا را با انواع امکانات اضافی مانند تنظیمات پس از ارسال فرم، نمودارها، جداول داده و غیره داراست.

   7. **Caldera Forms**: یک افزونه سازگار با رابط‌های کاربری پویا که به شما کمک می‌کند فرم‌های تعاملی و جذاب ایجاد کنید.

   8. **HubSpot All-In-One Marketing**: این افزونه به شما امکان ایجاد فرم‌های تماس با مشتری، تجزیه و تحلیل تعامل با مشتریان و مدیریت ارتباط با مشتریان را ارائه می‌دهد.

   9. **LiveChat**: افزونه‌ای که به وب‌سایت شما یک پنل گفتگو در زمان واقعی اضافه می‌کند تا با مشتریان در موقعیت‌های فوری در ارتباط باشید.

   10. **Tawk.to Live Chat**: یک ابزار مشابه LiveChat برای برقراری ارتباط در زمان واقعی با مشتریان وب‌سایتتان.

   هر کدام از این افزونه‌ها و ابزارها ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصر به فردی دارند، بنابراین قبل از انتخاب، بهتر است نیازهای وب‌سایت و کسب و کار خود را بررسی کرده و افزونه‌ای را انتخاب کنید که بهترین تطابق را داشته باشد.

   کاربر فعال پاسخ داده شده در 1402/05/18.
   افزودن نظر

    برای ایجاد فرم‌ها و صفحات تماس با مشتری در وب‌سایت خود، می‌توانید از افزونه‌ها و ابزارهای مختلفی استفاده کنید که به شما کمک می‌کنند تا فرآیند تعامل با مشتریان را بهبود بخشید. با استفاده از افزونه Contact Form 7 حل این مشکل امکان پذیر است. مانا وب با طراحی سایت به دلخواه مشتری می تواند این امکان را برای سایت مشتری فراهم کند.

    کاربر فعال پاسخ داده شده در 1402/05/18.
    افزودن نظر

    پاسخ شما

    برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید