آموزش کسب درآمداز طریق طراحی سایت

امنیت سایت

چگونه میتوانم داخل وردپرس لاگین را برای غیر از خودم مسدود کنم؟ همچنین آپدیت وردپرس را روی حالت اتومات بگذارم؟

تازه وارد سوال شده در 1402/05/01 در امنیت وردپرس.
افزودن نظر
2 پاسخ(ها)

سلام. برای بالا بردن امنیت سایت و اینکه چجوری یه کاری کنید که فقط خودتون بتونید وارد سایت بشید باید از افزونه استفاده کنید. برای این کار میشه از افزونه all in one security استفاده کرد و روی مرورگر یه کوکی گذاشت. اینجوری موقع ورود اگه اون کوکی وجود نداشته باشه ورود انجام نمیشه. 

در مورد بروزرسانی اتوماتیک وردپرس هم که به صورت پیش فرض خود وردپرس خودکار بروزرسانی میشه و نیاز نیست کاری کنید براش.

وردپرس کار پاسخ داده شده در 1402/05/02.
افزودن نظر

 ابتدا نیاز است تا افزونه Login LockDown را نصب و فعال سازی کنید. برای فعال سازی به محیط وردپرس بروید و از منوی افزونه ها و زیر منوی افزودن کمک بگیرید. بعد از نصب و فعال سازی افزونه باید به صفحه ی Settings » Login LockDown رجوع کنید تا بتوانید افزونه را تنظیم کنید.

  • در مرحله اول باید چگونگی تلاش برای ورود تعریف شود. بعد از آن، این که کاربر چه مدت نمی تواند دوباره برای ورود تلاش کند، انتخاب شود.
  • همچنین می توانید مدت زمان مسدود بودن IP را نیز تعریف کنید. مقدار پیش فرض 60 دقیقه است که قادر خواهید بود بنا به نیاز خود آن را تنظیم کنید.

افزونه Login LockDown به کاربران اجازه می دهد تا بتوانند کلمات عبور نامعتبر مختلف را امتحان کنند. بر روی گزینه ی قفل کلمه ی عبور نامعتبر کلیک کنید تا این کار پایان یابد. به صورت پیش فرض، وردپرس به کاربران اجازه می دهد که بدانند آیا کلمه ی عبور نامعتبر یا پسورد را اشتباه وارد کرده اند یا خیر. می توانید با کلیک بر روی بله در زیر گزینه ی خطای ورود آن را پنهان کنید.

کاربر فعال پاسخ داده شده در 1402/05/02.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید