آموزش کسب درآمداز طریق طراحی سایت

نصب افزونه

چگونه می‌توان افزونه‌های وردپرس را نصب و فعال کرد؟

کاربر فعال سوال شده در 1402/05/17 در افزونه وردپرس.
افزودن نظر
1 پاسخ(ها)

نصب و فعال کردن افزونه‌ها در وردپرس بسیار ساده است. اینجا یک راهنمای کلی برای نصب و فعال کردن افزونه‌ها در وردپرس آورده شده است:

1. ورود به داشبورد وردپرس:
ابتدا وارد داشبورد مدیریت وردپرس خود شوید. شما باید وارد URL سایت خود با افزودن “/wp-admin” شوید (مثلا: “http://example.com/wp-admin”).

2. رفتن به بخش “افزونه‌ها”:
پس از ورود به داشبورد، در منوی سمت چپ، گزینه “افزونه‌ها” را انتخاب کنید. در اینجا می‌توانید افزونه‌های خود را مدیریت کنید.

3. انتخاب “افزودن جدید”:
در بخش افزونه‌ها، بالای صفحه گزینه “افزودن جدید” را برای نصب افزونه‌های جدید انتخاب کنید.

4. جستجو یا بارگذاری افزونه:
در اینجا می‌توانید اسم افزونه‌ای که می‌خواهید نصب کنید را جستجو کنید یا فایل فشرده افزونه‌ای که قبلا دانلود کرده‌اید را بارگذاری کنید.

5. نصب افزونه:
اگر افزونه‌ای را جستجو کرده‌اید، زمانی که آن را پیدا کنید، دکمه “نصب کن” را برای شروع نصب افزونه بزنید. اگر افزونه را بارگذاری کرده‌اید، بعد از بارگذاری، دکمه “نصب کن” ظاهر خواهد شد.

6. فعال کردن افزونه:
پس از نصب موفقیت‌آمیز، دکمه “فعال کردن” ظاهر خواهد شد. با فشردن این دکمه، افزونه فعال خواهد شد و شما می‌توانید از ویژگی‌ها و تنظیمات افزونه استفاده کنید.

7. تنظیمات افزونه:
بعضی افزونه‌ها بعد از فعال‌سازی نیازمند تنظیمات اولیه هستند. به بخش تنظیمات در منوی سمت چپ مراجعه کنید تا تنظیمات هر افزونه را پیکربندی کنید.

با این مراحل، شما می‌توانید افزونه‌های مختلف را در وردپرس خود نصب و فعال کنید. همچنین به یاد داشته باشید که از منابع معتبر برای دانلود افزونه‌ها استفاده کنید تا امنیت و کارایی وبسایتتان حفظ شود.

تازه وارد پاسخ داده شده در 1402/05/18.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید