مرتبط با: استفاده از چند قالب برای یک سایت وردپرسی

سلام. من میخوام برای سایتم دو تا قالب رو نصب کنم. میخواستم بدونم امکان استفاده از چند قالب برای یک سایت وردپرسی وجود داره یا نه؟ اصلا این کار خوب هست یا نه؟

چون میخوام یه سری از صفحه های سایت رو با یه قالب و یه سری دیگه رو با قالب دیگه ای بیارم. دیدم که برای اینکار مثلا میان یه دایرکتوری میسازن و داخلش یه سایت دیگه ی وردپرس رو اجرا میکنن و سایت دوم رو با پوسته دوم نمایش میدن. مثلا فروشگاه با پوسته وودمارته و وبلاگ با پوسته آسترا.

من میخوام بدون این روش یعنی داخل یک سایت 2 تا پوسته برای سایت وردپرس نصب و  انتخاب کنم.

hamed تازه وارد سوال شده در 1400/12/06 در قالب وردپرس.
افزودن نظر

سلام. همونطور که دوستمون گفتن فعال کردن همزمان چند قالب روی سایت وردپرسی اصلا کار درستی نیست و باعث سنگین شدن سایت میشه. علاوه بر اون باعث میشه منابع زیادی از هاست هدر بره و مواقعی که پردازش زیاد یا کاربرای زیادی وارد سایت بشن با کندی زیادی مواجه بشید.

بهترین کار ایجاد یک ساب فولدر یا یاب دومین هست که داخلش سایت وردپرسی جدید ایجاد کنید به همراه قالب جدید.


روش نصب و استفاده همزمان چند قالب روی یک سایت وردپرسی:

در صورتی که میخواید چند قالب رو روی سایت وردپرس به صورت همزمان بالا بیارید باید قالب هایی که نیاز دارید رو ابتدا نصب کنید و بعد با استفاده از افزونه هایی این کار رو انجام بدید. یکی از پلاگین های رایگان که داخل مخزن وردپرس هم موجوده، افزونه Multiple Themes Plugin هست که بعد از نصب میتونید مشخص کنید چه صفحه هایی با چه قالب هایی بالا بیاد.

وردپرس کار پاسخ داده شده در 1400/12/07.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید