مرتبط با: گوگل چجوری سایت های جدید رو شناسایی میکنه؟

سلام. میخواستم بدونم که وقتی یه سایت جدید روی اینترنت میاد گوگل چجوری اون سایت ها رو پیدا میکنه؟ یعنی بدون اینکه اون سایت توی کنسول گول ثبت شده باشه.

اخه من یه سایت داشتم که بدون اینکه توی کنسول ثبت نام کرده باشم توی نتایج گوگل نمایش داده میشد و این خیلی برام جالب بود که بدونم گوگل چجوری سایت من رو بدون اینکه اصلا توی کنسول بخوام واردش کنم پیدا کرده.

اصلا مگه اینجوری سایت ما اجازه ایندکس کردن رو به گوگل میده؟ 

nazanin تازه وارد سوال شده در 1401/02/07 در سئو وردپرس.
افزودن نظر

سلام. در اکثر موارد، وب‌سایت‌ ها اجازه ایندکس‌ را به گوگل می‌دهند و با انجام تنظیمات خاص می توانید از ایندکس‌گذاری توسط موتورهای جستجو جلوگیری کنید، اما اکثر وب‌سایت‌ها به دنبال این هستند که محتوایشان در نتایج جستجو نمایش داده شود تا کاربران بتوانند به سرعت به آنها دسترسی پیدا کنند و توجه داشته باشید که شما بدون ثبت سایت تو گوگل کنسولم سایتت میاد تو گوگل ، به شرطی که بقیه موارد مثل فایل تکست ربات و نقشه سایت و دیگر قوائد سئو را رعایت کرده باشید . ولی اگر توی کنسول ثبت کنین به مراتب بهتره و میتونید اشکالات و ایرادات سایتتون هم مشاهده کنید. 

ماناوب با طراحی سایت های اختصاصی برای تمامی مشتریان این شرایط را فراهم می کند تا با پرداخت هزینه مناسب بهترین خدمات را دریافت کنند.

کاربر فعال پاسخ داده شده در 1402/05/21.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید